O mnie

Moja Beauty!

    Kilkunastoletnie doświadczenie pracy w korporacji, nastawionej na współpracę
z wymagającym klientem, pozwoliło mi poznać tajniki skutecznego prowadzenia biznesu opartego na właściwej komunikacji, strategii marketingowej, sprzedażowej i PR-owej.

    Teraz całą tę wiedzę, a także wysokie poczucie estetki i wrażliwości na piękno przekazuję Wam moje Beauty podczas konsultacji, szkoleń, a także na moim blogu.
   Podczas spotkań ze mną nie ma nudy! 😊Jest merytorycznie, konkretnie i profesjonalnie! Stworzyłam specjalnie dla Was kompendium wiedzy, która skondensowana została w moim autorskim projekcie: BEAUTY PRO BUSINESS.

Jesteś ciekawa czego możesz się spodziewać podczas Naszego spotkania?

Dlaczego branża beauty?

    Przyglądałam się jak funkcjonują salony beauty, a także przysłuchiwałam się w jaki sposób personel zachęca klientki do skorzystania z kolejnych usług.
Zwracałam ogromną uwagę na sposób jak przebiega obsługa klienta zarówno na miejscu w salonie, a także po zakończonej usłudze. Zauważyłam jak wiele obszarów jest jeszcze do poprawy tak, aby intrygować, zachwycać i zatrzymać klienta.

   W swoich działaniach poszłam o krok dalej, bowiem swoje aktywności poszerzyłam również o współpracę z środowiskiem lekarskim, którzy fakultatywnie zajmują się prowadzeniem gabinetów medycyny estetyczne i  prywatnych gabinetów lekarskich.
 Dzięki moim staraniom odpowiednio zaczęli budować swoją markę on-line jak i of-line, a także z sukcesem uskuteczniać działania  biznesowe polegające na pozyskiwaniu kolejnych klientów.
Dzięki tym aktywnościom, uświadomiłam sobie jak wiele można jeszcze udoskonalić, bądź całkowicie zmienić. Bazując na wiedzy z zakresu psychologii, coachingu biznesu, administracji i marketingu – szkolę, edukuję, informuję jak ważną rolę w procesie sprzedaży odgrywają emocje, obrazy, słowa i dźwięki.
    Podpowiadam m.in. jak umiejętnie korzystać zarówno z zasobów własnych jak i zasobów miejsca. Skupiam się na szczegółach, które Tobie mogły uciec w natłoku zadań, a także dostrzegam i celebruję najmniejsze detale, aby klient po wejściu do salonu, w trakcie zabiegu, a także po wyjściu z salonu powiedział: WOW!
Jako zewnętrzny manager salonów beauty podejmuję współpracę z przedsiębiorcami, którzy są świadomi rozwoju swojego biznesu beauty, tak aby nie zginąć w gąszczu konkurencji.

Jesteś skarbem do odkrycia…

   Każda z Was posiada zasoby, które nie są jeszcze wykorzystane w 100%! Uczę, jak działać świadomie, aby krok po kroku osiągać zamierzone cele biznesowe. Uczę, jak sprawić, aby Twój salon był miejscem premium, w którym każdy klient poczuje się wyjątkowo!
Twój salon, ma być azylem do którego chce się wracać, będąc jednocześnie obiektem pożądania i zachwytu!
    Jeśli chcesz skutecznie, szybko i efektywnie wdrażać ciekawe pomysły i rozwiązania do swojego salonu- skontaktuj się, by otrzymać profesjonalną wiedzę i praktyczne wskazówki do wdrożenia od zaraz.

Udowodnię Ci, że możesz rozwijać swój biznes beauty z radością, spokojem ducha, według jasno określonego planu, tak aby otrzymać namacalne rezultaty biznesowe.

        Z wielką przyjemnością spotkam się z Tobą, aby spojrzeć bardzo indywidualnie na sytuację Twojego salonu beauty.
Jeśli potrzebujesz pomocy marketingowej, jednak nie jesteś przekonana czy moja oferta jest dla Ciebie – Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoim biznesie

Do usłyszenia!

BEAUTY EXPERT

Anna Bigos